o stronie

Strona piotropacian.pl to przede wszystkim obrazy, dlatego najbogatszą zakładką są albumy. Wszystkie zdjęcia posiadają wystarczającą rozdzielczość do druku wielkoformatowego. Część albumów przedstawia moje wyprawy w odległe regiony globu. Są to jednak tylko te wyprawy, z których przywiozłem zadawalające efekty fotograficzne, czyli raczej te najnowsze. Albumy: ptaki, zwierzęta i krajobrazy to zdjęcia zrobione w Polsce. By ułatwić szybkie oglądanie nowości w tych kategoriach, dodałem album nowe, w którym pojawiać się będą zdjęcia prezentowane na stronie po raz pierwszy. Po pewnym czasie część z nich będzie przenoszona do właściwych albumów.


Materiałem uzupełniającym do albumów z kategorii wyprawy są artykuły w zakładce – publikacje. Warto przeczytać przed lub po obejrzeniu danego albumu odpowiadające mu artykuły. Można znaleźć tam „garść” pomocnych informacji jak takie wyprawy zorganizować.


Prezentacje to zakładka, pod którą można znaleźć pliki exe. do odtwarzania na swoim komputerze. Są to prezentacje w formie diaporam, albo przedstawiające wyprawy, albo będące impresjami na temat polskiej fauny, flory i krajobrazów.


Ze względu na objętość plików, prezentacje wypraw udostępnione są w wersji znacznie skróconej w stosunku do pokazów przedstawianych na spotkaniach podróżniczych w całej Polsce.


Publiczna prezentacja materiałów ze strony piotropacian.pl bez zgody autora jest zabroniona.